(+420) 603 917 171

Blog

18. 2. 2016

Mazací pistole TOTAL Lubeshuttle

Představujeme nový výrobek Lube shuttle od firmy TOTAL.. Je to jednoruční pistole na plastická maziva s pozinkovaným ocelovým tělem, používající systémové náplně Lube Shuttle. Byla vyvinuta tak, aby umožnila provádět veškeré mazací operace bez úniků maziva, použití dalších nástrojů a pracovního oděvu. Systémy Lube shuttle se šroubovacími zátkami umožňují rychlé a snadné plnění kartuše a naprosto čistou manipulaci.

Díky konstrukci zůstává po vyprázdnění v kartuši Lube shuttle jen minimum maziva, což vede k optimalizaci recyklace kartuší a přispívá k ochraně životního prostředí. Navíc je druh maziva v pistoli snadno rozpoznatelný a výměna kartuše je velmi snadná.

Nové balení - Lube Shuttle Discovery Pack - obsahuje dvě kartuše a jednoruční pistoli se dvěma kartušemi a tryskami. Jedna pevná tryska a jedna pružná gumová hadice umožňující uživateli dosáhnout do těžko přístupných mazacích bodů.

Maziva jsou dodávaná ve šroubovacích, snadno otvíratelných kartuších, které jsou součástí Lube Shuttle Discovery Pack. Náplně Lubeshuttle jsou zatím k dostání u následujících typů:

  • CERAN XM 220 je nová generace víceúčelových maziv na bázi sulfátového komplexu. Mazivo odolává extrémně vysokým tlakům, je víceúčelové, odolné vodě, snáší vysoké teploty a je zvlášť vyvinuté pro použití v nejnáročnějších podmínkách.
  • MULTIS FIL EP2 je mazivo zelené barvy vyrobené na bázi lithno- vápenatých mýdel s dobrou přilnavostí a extrémní odolností vůči tlaku. Má široké možnosti použití a je vyvinuto obzvlášť pro náročné průmyslové potřeby.
  • MULTIS COMPLEX HV 2 je víceúčelové plastické mazivo se zvýšenou viskozitou základového oleje, určené pro různé aplikace v širokém rozsahu provozních podmínek. Speciálně pak pro vysoké teploty a zatížení, kde je použití konvenčních maziv omezeno.
  • NEVASTANE XMF ke víceúčelové vysokotlaké plastické mazivo určené do potravinářských provozů, kde může dojít k nahodilému kontaktu s potravinami. Je registrováno pro náhodný styk potravinami dle NSF H1.

Hlavní výhody mazací pistole Lubeshuttle:

  • PRAKTIČNOST – náplně se snadno otvírají a pistoli lze obsluhovat jednou rukou
  • ČISTOTA – náplně lze zasunout bez nutnosti otevřít pistoli
  • RYCHLOST – zasunout a vysunout náplň je velmi snadné
  • ÚSPORNOST – v náplni zůstává jen velmi málo maziva, takže zákazník vytěží maximum
  • NEZAMĚNITELNOST – pistole je označena nápisem TOTAL, což pomáhá v propagaci vysoce kvalitních výrobků

Použití jedinečné pistole lze demonstrovat ve třech jednoduchých krocích. Nejdříve odšroubujte zátku kartuše. Pak ji vložte do vytlačovací pistole. Jednou rukou ji stiskněte – a jste připraveni k práci! Viz ilustrativní video níže

Kontaktujte nás

Vážení zákazníci, potřebujete více informací? Nejste si jistí, který produkt je vhodný pro vaše potřeby? Prosíme, využijte kontakty níže nebo vyplňte formulář níže a člen našeho technického týmu vás bude co nejdříve kontaktovat. Rádi Vám poradíme nebo připravíme nabídku na míru.

Adresa

Jateční 540/4, 170 00 Praha 7, Holešovice

Email info@novakoil.cz
Volejte (+420) 603 917 171
captcha
© Copyright 2014 developed by PiXOLO. All Rights Reserved.