(+420) 603 917 171

Blog

18. 2. 2016

Představujeme motorový olej určený pro EcoBoost motory vozů značky Ford a pro motory vozů Jaguar Land Rover

Nový motorový olej skupiny Total, schválený pro vozy Ford pro jejich 1.0L tří válcové EcoBoost motory, je také kompatibilní a doporučený pro ostatní motory vozů značky Ford s benzínovym pohonem. Je rovněž doporučený pro vybrané motory vozů Jaguar, LandRover, viz. schválení JAGUAR LAND ROVER STJLR 03.5004.

Společnost Total vyvinula nový syntetický motorový olej TOTAL QUARTZ 9000 FUTURE EcoB 5W-20, který zajišťuje nejlepší ochranu proti opotřebení a usazeninám ve vašem motoru. Syntetická technologie se v nových motorech stává velmi důležitým prvkem, protože systémy na úpravu výfukových plynů v těchto benzínových motorech jsou více citlivé na použitá maziva a nákladné na údržbu a opravu v případě, že je použit nesprávný typ maziv. Syntetická technologie oleje TOTAL QUARTZ 9000 FUTURE EcoB 5W-20 dlouhodobě chrání systémy na úpravu výfukových plynů díky nízkemu obsahu fosforu. Tento nový motorový olej snižuje vnitřní tření v motoru, tím je možné využívat plný výkon motoru a zároveň přispívá k úspoře paliva.

Tato nová třída motorového oleje byla speciálně vyvinuta k získání oficiálního schválení od automobilky FORD, splňuje její specifikaci FORD WSS-M2C-948-B a tento motorový olej je obzvláště vhodný pro benzínové motory vozů FORD.

Motorový olej s viskozitní třídou 5W-20 je vyžadován pro tří válcové 1.0L EcoBoost motory a je také plně kompatibilní a doporučený do ostatních benzínových motorů vozů FORD.

Majitelé vozů používající tuto třídu motorového oleje budou težit z ujištění, ze tento olej je vyroben společností TOTAL, což jim dává jistotu, ze používají uznávanou značku maziv, která je plně schválena výrobcem vozu a také disponuje těmito výhodami:

  • Snížený dopad na životní prostředí – oficiální test (M111FE) ACEA (Evropského sdružení výrobců automobilů) prokázal snížení spotřeby paliva o 3,55 %.
  • Ochrana systémů regulujících vypouštění zplodin – nízký obsah fosforu optimalizuje činnost trojčinných katalyzátorů a chrání je před poškozením. Zejména dochází k omezení emisí oxidu uhelnatého (CO), uhlovodíků (HC) a oxidů dusíku (Nox).
  • Ochrana a čistota motoru – tento olej obsahuje detergentní a disperzní aditiva a ve své nabízí nejlepší možnou ochranu před opotřebováním a usazeninám.
  • Snadnější studený start – díky velmi vysoké tekutosti umožňuje bezproblémové nastartování při nízkých teplotách.
  • Intervaly výměny oleje – upravit v závislosti na používání vozidla dle informací v manuálu výrobce. 

Kliknutím zde zobrazíte katalogový list výrobku obsahující více informací.

Pokud máte o motorový olej TOTAL QUARTZ 9000 FUTURE EcoB 5W-20 zájem, kontaktujte nás prosím.

Kontaktujte nás

Vážení zákazníci, potřebujete více informací? Nejste si jistí, který produkt je vhodný pro vaše potřeby? Prosíme, využijte kontakty níže nebo vyplňte formulář níže a člen našeho technického týmu vás bude co nejdříve kontaktovat. Rádi Vám poradíme nebo připravíme nabídku na míru.

Adresa

Jateční 540/4, 170 00 Praha 7, Holešovice

Email info@novakoil.cz
Volejte (+420) 603 917 171
captcha
© Copyright 2014 developed by PiXOLO. All Rights Reserved.