(+420) 603 917 171

GAT

GAT (German Automotive Technology) je inovativní německá společnost zaměřená na vývoj a prodej prémiových aditiv a čistících prostředků zejména pro automobilový průmysl. Vysoce výkonné produkty kombinují nejnovější poznatky z chemických věd a nejaktuálnější vývoj v automobilovém i průmyslovém odvětví. Sortiment společnosti zahrnuje aditiva a čistící produkty po palivový, olejový a mazací okruh, čistící prostředky pro chladící systémy a automatické klimatizace v různých velikostech balení.

Cílem společnosti GAT jsou absolutně čisté systémy, čehož lze dosáhnout vývojem a prodejem špičkových produktů, které budou lídrem na trhu v segmentu údržby motorových vozidel.  Pro zajištění vysoké kvality spolupracuje společnost GAT s univerzitami, výzkumnými ústavy souvisejícími s průmyslem a s institucemi zabývajícími se testováním a certifikací v výrobků a jsou kontrolovány německou vládou (např. TÜV).

S dlouholetými zkušenostmi na trhu a vědeckými znalostmi zajišťuje společnost GAT nepřetržitý vývoj nových produktů. Výsledkem tohoto vývoje je snížená spotřeba paliva, nižší emise výfukových plynů a vyšší odolnost systémových částí. Přidáváním inovačních vysoce výkonných přísad se GAT zaměřuje na zlepšení efektivity fosilních paliv.

GAT - German Automotive Technology

Kontaktujte nás

Vážení zákazníci, potřebujete více informací? Nejste si jistí, který produkt je vhodný pro vaše potřeby? Prosíme, využijte kontakty níže nebo vyplňte formulář níže a člen našeho technického týmu vás bude co nejdříve kontaktovat. Rádi Vám poradíme nebo připravíme nabídku na míru.

Adresa

Jateční 540/4, 170 00 Praha 7, Holešovice

Email info@novakoil.cz
Volejte (+420) 603 917 171
captcha
© Copyright 2014 developed by PiXOLO. All Rights Reserved.