(+420) 603 917 171

Novinky

9. 9. 2017

Nová řada motorových olejů ELF

S potěšením oznamujeme uvedení nové řady výrobků ELF na trh. Síla legendární značky je nyní znovu potvrzena novou, modernizovanou nabídkou produktů.

ELF je celosvětově proslulou značkou kombinující vášeň, technologickou odbornost a lpění na kvalitě. A vášeň s odborností a špičkovou kvalitou výrobků, tedy hodnoty, které jsou pro ELF zásadní, se také odrážejí v nové grafice.   

ELF je již čtyřicet let pojmem na okruzích formule 1. Specialisté společnosti využívají nejnáročnějších závodních disciplín k vývoji a testování nových technologií, jež potom používají při výrobě olejů pro každodenní použití, čímž zákazníkům poskytují maximální výkon a úroveň ochrany motoru. Díky spolupráci s MotoGP a mnoha týmy v jiných soutěžích si ELF navíc vydobyl celosvětové uznání na těch nejprestižnějších závodních podnicích.

Prostřednictvím nové nabídky výrobků kombinující úplně nový obalový design, nejmodernější technologie a novou výrobní řadu motorových olejů pro osobní a lehké užitkové automobily Evolution společnost ELF posiluje svou již tradiční schopnost utvrdit spotřebitele v rozhodnutí zvolit si tuto značku a zachovat jí přízeň. Naši věrní zákazníci jsou nároční – jsou to znalci, kteří vědí, že kvalita se vyplácí. Jejich schopnost docenit odbornost, špičkový sortiment a vášeň se promítá do základních hodnot společnosti.

  • Nový design obalů – moderní vzhled odrážející bezchybnou kvalitu a výjimečnost výrobků. Nová grafika navíc symbolizuje naše odhodlání v následujících letech úspěšně čelit novým technickým a obchodním výzvám
  • Nové etikety – vyjadřují základní hodnotu firmy ELF vyrábět špičkové produkty na základě bezkonkurenčního množství zkušenností získaných v motoristických sportech 
  • Zjednodušené portfolio – nová výrobní řada je jednodušší co do orientace a pochopení

Nová řada motorových olejů pro osobní a lehké užitkové automobily s nynějším názvem EVOLUTION prošla celkovou reorganizací, jež jasně podtrhla odhodlání společnosti věnovat se inovacím, a přišla se zjednodušenou, srozumitelnou strukturou sortimentu. 

Nový název EVOLUTION nesou technologicky naprosto špičkové výrobky uspokojující jak nejnáročnější požadavky výrobců, tak i nejnovější mezinárodní normy. Díky zlepšení výkonnosti a prodloužení životnosti motoru nabízí EVOLUTION nejlepší dostupnou technologii. 

 

Kontaktujte nás

Vážení zákazníci, potřebujete více informací? Nejste si jistí, který produkt je vhodný pro vaše potřeby? Prosíme, využijte kontakty níže nebo vyplňte formulář níže a člen našeho technického týmu vás bude co nejdříve kontaktovat. Rádi Vám poradíme nebo připravíme nabídku na míru.

Adresa

Jateční 540/4, 170 00 Praha 7, Holešovice

Email info@novakoil.cz
Volejte (+420) 603 917 171
captcha
© Copyright 2014 developed by PiXOLO. All Rights Reserved.