(+420) 603 917 171

Novinky

17. 6. 2017

Nová řada olejů pro automatické převodovky TOTAL FLUIDMATIC

TOTAL rozšiřuje řadu pro automatické převodovky o nové produkty s obchodním názvem TOTAL FLUIDMATIC.

S potěšením oznamujeme uvedení 3 nových produktů z řady produktů pro automatické převodovky – TOTAL FLUIDMATIC DCT MV, TOTAL FLUIDMATIC MV LV a TOTAL FLUIDMATIC CVT MV.

TOTAL FLUIDMATIC CVT MV je zásadním komponentem pro CVT převodovky. Díky svému vynikajícímu poměru výkon / spotřeba, mnoho výrobců, zejména v Asii, vybavuje svá vozidla tímto typem převodovek. Tato vysoce výkonna kapalina pro automatické převodovky s plynulou změnou převodu, je navržena tak, aby splnila požadavky asijských, severoamerických a evropských vozidel.Tato kapalina byla vyvinuta pro použití ve všech řemenových a řetězových CVT převodovkách. Tato nová kapalina umožňuje hladší, konzistentní řazení za každého počasí, dále lepší ochranu převodových částí, tím prodlužuje životnost převodovky a zajišťuje příjemnější zážitek z jízdy.Tato kapalina je velmi doporučena pro plnění CVT převodovek Japonských a Korejských vozidlech, kde je kladen důraz na dlouhou životnost a odolnost proti otřesům.

 

TOTAL FLUIDMATIC DCT MV představuje novou generaci kapaliny pro automatické převodovky, která je založena na pokročilých syntetických technologiích umožňujících pokrýt s touto kapalinou 95%  trhu moderních převodovek s dvojitými mokrými spojkami (DSG). TOTAL FLUIDMATIC DCT MV je vhodná kapalina zejména pro servisní plnění následujících aplikací: VW, Seat a Škoda 6-rychlostní  převodovky s mokrou dvojitou spojkou (od r. 2003 do současnosti) • Ford, Volvo, Mitsubishi, PSA a Chrysler 6-rychlostní  převodovky s mokrou dvojitou spojkou (od r. 2007 do současnosti) • BMW, Porsche & Mercedes-Benz. TOTAL FLUIDMATIC DCT MV obsahuje střihu odolné modifikátory viskozity poslední generace a umožňuje tak velmi vysoký výkon.

 

TOTAL FLUIDMATIC MV LV je moderní ATF kapalina založená na pokročilé syntetické technologii vyvinutá pro moderní automatické převodovky, umožnující velmi vysoký výkon.Díky snížení viskozitě umožňuje snížit spotřebu paliva. Tato kapalina byla vyvinuta za účelem uspokojit požadavky moderních automatických převodovek s vysokou účinností. Jedná se o nízkoviskózní formulaci, která splňuje mnoho náročných OEM specifikací. TOTAL FLUIDMATIC MV LV je kapalina doporučená pro účinné 6-ti či více rychlostní automatické převodovky s vysokou účinností.

 

 

 

Kontaktujte nás

Vážení zákazníci, potřebujete více informací? Nejste si jistí, který produkt je vhodný pro vaše potřeby? Prosíme, využijte kontakty níže nebo vyplňte formulář níže a člen našeho technického týmu vás bude co nejdříve kontaktovat. Rádi Vám poradíme nebo připravíme nabídku na míru.

Adresa

Jateční 540/4, 170 00 Praha 7, Holešovice

Email info@novakoil.cz
Volejte (+420) 603 917 171
captcha
© Copyright 2014 developed by PiXOLO. All Rights Reserved.