(+420) 603 917 171

O společnosti

Společnost NOVAKOIL s.r.o., založená v roce 2007 jako rodinná firma s ryze českým kapitálem, vznikla jako další vývojový krok 15ti leté činnosti fyzických osob v oboru distribuce a prodeje olejů a maziv. Vysoká odborná úroveň pracovníků firmy - vysokoškolské vzdělání v oboru tribotechnické diagnostiky, certifikáty dle ČSN EN ISO/IEC 17024 TECHNIK DIAGNOSTIK TRIBODIAGNOSTIK, členství v asociaci českých tribodiagnostiků a dlouholetá praxe v oboru - zaručuje přístup ke všem svým zákazníkům na vysoké profesionální úrovni.

Hlavní činností firmy je velkoobchodní prodej a distribuce olejů, maziv, provozních kapalin a různých doplňkových produktů potřebných nejen při provozu motorových vozidel v silniční dopravě, ale i v rozličných typech strojů v různých průmyslových odvětvích. Společnost NOVAKOIL s.r.o. je autorizovaný distributor ropného koncernu TOTAL (produktů s obchodní značkou TOTAL a ELF) a výhradním dovozcem olejů a maziv holandské společnosti MPM INTERNATIONAL OIL COMPANY do České republiky. Doplňkovým sortimentem firmy jsou technické spreje italské značky SVITOL, průmyslové kapaliny a technické spreje švýcarské firmy MOTOREX, přípravky na ochranu motoru SLICK 50 a další vysoce kvalitní produkty. Kontakty s řadou dalších firem - obchodní - či profesní umožňují firmě poskytnout zákazníkům dokonalý servis a splnit jejich požadavky v co nejširším rozsahu.

Součástí naší nabídky jsou nejenom kvalitní mazací produkty zabezpečující provoz dopravní techniky a odpovídající ekonomické podmínky spolupráce, ale i komplexní soubor dalších služeb. Jedná se o aktivity, které poskytují uživatelům značkových výrobků TOTAL trvale spolehlivou, konzistentní a dlouhodobou podporu v jejich podnikání. Spolupráce s firmou NOVAKOIL znamená možnost využívat technický, obchodní a organizační servis.

S našimi skladovacími prostory maziv se můžete spolehnout na spolehlivé a rychlé dodání vaší objednávky a odbornou technickou podporu, kdykoliv jí budete potřebovat. Nejen že vám dodáme to správné mazivo, nabízíme také veškeré služby. Vy se můžete soustředit na vaše podnikání a my se postaráme o všechny vaše potřeby v oblasti mazání. Nabízíme komplexní škálu mazacích služeb včetně sledování stavu oleje, řešení skladování maziv, laboratorní rozbory maziv, ale i expresní dodávky maziv, 24h denní podporu pro průmyslové podniky atd........ Můžete se spolehnout, že naše služby jsou aplikovány s cílem ušetřit vám peníze, tj. zvýšená spolehlivost zařízení, prodloužení servisních intervalů, snížení provozních nákladů a delší životnost zařízení.

Budeme i nadále usilovat o zdodokonalování našich služeb,  prodeje a dodávání technicky osvědčených produktů pro automobilový sektor a průmyslové trhy. Náš profesionální prodejní tým se neustále udržuje aktuální informace ve všech oblastech vývoje nových produktů. Naši zkušení pracovníci Vám vždy rádi pomohou při hledání správného maziva, aby vyhovovalo vašim potřebám, co nejefektivnějším způsobem. Náš sklad a přepravní personál bude průběžně monitorovat své dodávky od přijetí objednávky příjezdem do vašich prostor.

Proč spolupracovat s NOVAKOIL?

Naším cílem je spokojený zákazník. Klademe proto důraz na profesionální komunikaci, včasnost naší reagence, spolehlivost, konkurenceschopnost a zejména porozumění potřebám zákazníka.

V naší práci se proto řídíme následujícími zásadami,  tzv. 7 P.

  1. Profesionalita - individuální přístup ke každému zákazníkovi na vysoké profesionální úrovni
  2. Poctivost - nemáme rádi plané sliby, slibujeme jen to, co dokážeme splnit
  3. Přístup - řídíme se heslem "Gentlemens agreement" - džentlmenská dohoda
  4. Pracovitost - nemožné děláme hned, zázraky na počkání - tak bychom si představovali náš přístup k zákazníkovi, ale limitují nás okolní podmínky
  5. Poradenství - rádi zodpovíme veškeré vaše dotazy a připomínky
  6. Partnerství - každého zákazníka si vážíme a stavíme ho na úroveň svého partnera
  7. Pokora - náš zákazník, náš pán - heslo, které ještě v našich podmínkách nenašlo naplnění, ale kterého se snažíme držet

Historie společnosti

Historie naší společnosti sahá do r. 1992, kdy byla založena malá soukromá firma zabývající se distribucí převážně motorových a převodových olejů do osobních automobilů, přípravků k ochraně motoru a náhradních dílů potřebných při výměně oleje. Postupem času, kdy se rozšiřoval okruh našich zákazníků i sortiment prodávaného zboží, jsme se rozhodli založit společnost s ručením omezeným.

Společnost NOVAKOIL s.r.o. byla založena na počátku roku 2007 a velice rychle si vybudovala dobrou pozici na tuzemském trhu. Jsme spokojeni s výsledky, jakých společnost za dobu svého působení dosáhla, ale naším cílem je ještě více expandovat do dalších odvětví národního hospodářství a neustále rozšiřovat okruh našich spokojených zákazníků.

Kontaktujte nás

Vážení zákazníci, potřebujete více informací? Nejste si jistí, který produkt je vhodný pro vaše potřeby? Prosíme, využijte kontakty níže nebo vyplňte formulář níže a člen našeho technického týmu vás bude co nejdříve kontaktovat. Rádi Vám poradíme nebo připravíme nabídku na míru.

Adresa

Jateční 540/4, 170 00 Praha 7, Holešovice

Email info@novakoil.cz
Volejte (+420) 603 917 171
captcha
© Copyright 2014 developed by PiXOLO. All Rights Reserved.