(+420) 603 917 171

Mazací plány

Služba Lube Advisor

 
TOTAL Lubricants Lube Advisor je služba, která vám umožňuje zvolit mazivo vhodné pro vaše vozidlo. Rozsáhlá databáze obsahuje všechny hlavní společnosti se sortimentem od osobních aut přes kamiony až po zemědělskou techniku. Pokud výrobce uvádí požadavky na mazivo, jsou označeny maziva TOTAL (ELF), jež tyto požadavky splňují. 
 
Abyste službu TOTAL Lube Advisor využili co nejúčinněji, řiďte se, prosím, následujícími pokyny:
Otevře se stránka s existujícími konfiguracemi, motory, převodovkami atd. a informací o příslušném mazivu TOTAL (ELF). Pokud výrobce specifikuje množství a teplotní rozsah, jsou uvedeny také.   
 
Všechny informace poskytované službou TOTAL Lubricants Lube Advisor jsou zveřejňovány v dobré víře na základě informací od výrobců. TOTAL žádnou výslovnou či předpokládanou záruku vhodnosti výrobků neposkytuje. TOTAL Lubricants si vyhrazuje právo v rámci služby provádět změny dle potřeby.    
 
Mazací plán

Kontaktujte nás

Vážení zákazníci, potřebujete více informací? Nejste si jistí, který produkt je vhodný pro vaše potřeby? Prosíme, využijte kontakty níže nebo vyplňte formulář níže a člen našeho technického týmu vás bude co nejdříve kontaktovat. Rádi Vám poradíme nebo připravíme nabídku na míru.

Adresa

Jateční 540/4, 170 00 Praha 7, Holešovice

Email info@novakoil.cz
Volejte (+420) 603 917 171
captcha
© Copyright 2014 developed by PiXOLO. All Rights Reserved.