(+420) 603 917 171

Průvodce trvanlivosti maziv

Datum spotřeby u produktů Total Lubricants velmi závisí na podmínkách skladování. Total Lubricants nezaručuje expirační lhůtu a doporučuje racionálnímu uživateli skladování na omezenou dobu.

Podmínky skladování mají zásadní vliv na výkon výrobku, je důležité zabránit styku s vodou, nečistotami, oxidaci z vlhkého vzduchu, korozi.

Doporučené skladování:

Zboží by mělo být skladováno v krytých skladech, v originálním uzavřeném balení, chráněné před nadměrným vlivem teplot a vlhka.

Doporučuje se dodržovat pravidla systému FIFO (First-In/First-Out), kdy se výrobky uskladněné jako první také jako první expedují

Doba skladování u spotřebitele

Lhůty skladování (doporučená doba použitelnosti produktů) jsou uvedeny v tabulce níže. Pro zboží objednané ve velkém objemu (cisterny, volně ložené) je doporučeno neskladovat déle nez 6 měsíců.

Pro více informací ohledně skladování a manipulace, navštivte prosím  naši stránku Skladování a manipulace s mazivy.

Kontaktujte nás

Vážení zákazníci, potřebujete více informací? Nejste si jistí, který produkt je vhodný pro vaše potřeby? Prosíme, využijte kontakty níže nebo vyplňte formulář níže a člen našeho technického týmu vás bude co nejdříve kontaktovat. Rádi Vám poradíme nebo připravíme nabídku na míru.

Adresa

Jateční 540/4, 170 00 Praha 7, Holešovice

Email info@novakoil.cz
Volejte (+420) 603 917 171
captcha
© Copyright 2014 developed by PiXOLO. All Rights Reserved.