(+420) 603 917 171

Technické listy

Průvodce jak číst technický list

Pro mnoho lidí mohou být informace poskytované ropnými společnostmi nepřehledné, např.  "tento motorový olej je schválen pro ..."., nebo "tento výrobek odpovídá specifikacím pro ....". Jediný způsob, jak mít jistotu, pro co přesně je olej vhodný, je podívat se do technických listů. Technické listy uvádí všechny podrobnosti o produktu, a jakmile pochopíte, jak se v těchto technických listech orientovat, budete přesně rozumět úrovni výkonnosti daného produktu.
Abychom vám pomohli jak číst a porozumět těmto technickým listům, uvedeme konkrétní příklad - podíváme se na technický list moderního nízkopopelnatého motorového oleje TOTAL QUARTZ INEO LONG LIFE 5W-30 a vysvětlíme si jednotlivé části tohoto technického listu. Většina technických listů výrobců olejů mají podobný formát a ve svých dokumentech by měly mít obsažené stejné informace.  

Pro příklad zde uvádíme technický list motorového oleje TOTAL QUARTZ INEO LONG LIFE 5W-30, níže jsou vysvětlivky ke každé části.

Název produktu – obchodní název produktu
Logo společnosti / Název společnosti - název a logo výrobce olejů
Popis produktu - rychlý popis výrobku
Použití – podrobnější popis produktu + jeho použití
Výkonové úrovně – toto je sekce, kde jsou uvedeny normy a schválení

Výhody – zde jsou uvedeny výhody, které získáte používáním tohoto produktu, tyto výhody mohou být velmi prospěšné pro váš motor.
Charakteristiky - tato tabulka znázorňuje, na jaké parametry byl produkt testován, (někde je uvedeno  jakými metodami byl testován), v jakých jednotkách jsou uvedeny výsledky a konečné výsledky testovaných parametrů..

Adresa – zde je uvedena hlavní adresa výrobce oleje
Datum – datum kdy byl tento technický list publikován

Kontaktujte nás

Vážení zákazníci, potřebujete více informací? Nejste si jistí, který produkt je vhodný pro vaše potřeby? Prosíme, využijte kontakty níže nebo vyplňte formulář níže a člen našeho technického týmu vás bude co nejdříve kontaktovat. Rádi Vám poradíme nebo připravíme nabídku na míru.

Adresa

Jateční 540/4, 170 00 Praha 7, Holešovice

Email info@novakoil.cz
Volejte (+420) 603 917 171
captcha
© Copyright 2014 developed by PiXOLO. All Rights Reserved.