(+420) 603 917 171

Reference

CITROËN

TOTAL a CITROEN, to je partnerství trvající již téměř 48 let

5.října 2013, v průběhu rally Francie, oslavily TOTAL a CITROEN 45. výročí svého partnerství. Asi 60 lidí ze společností TOTAL a CITROEN se sešlo k této příležitosti. Byl to také víkend, kdy naposledy soutěžil v závodech WRC devítinásobný mistr světa Sebastien Loeb. Začátek vztahu mezi společnostmi CITROEN a TOTAL sahá ke konci šedesátých let, kdy TOTAL začal vyvíjet maziva pro CITROEN DS, aby se odstranily problémy se zapalováním a zanášením nečistotami. Dnes je partnerství mezi těmito dvěma společnostmi na globální úrovni a pokrývá technologie, obchod, školení a motosport.

Motorsport

Síla partnerství mezi společnostmi TOTAL a CITROEN je patrná zejména na poli motosportu. Od really v roce 1969 až k výjimečnému šampionátu rally v roce 2012 – na jehož konci Sebastien Loeb a Daniel Elena získali svůj 9. Titul a CITROEN získal svoje 8. Vítězství ve světovém šampionátu konstruktérů. Obě značky dosáhly během šampionátů WRC řady výjimečných úspěchů. Tyto události umožnily společnosti TOTAL testovat svá maziva za extrémních podmínek a zajistit optimální výkon pro vozidla CITROEN.

Prodej a inženýring

Od prvních dnů jejich týmové spolupráce, přispěla společnost TOTAL k úspěchu CITROENU díky logistické, obchodní a technické podpoře. Společnost TOTAL nejen vyrábí vysoce výkonná maziva, ale také poskytuje různá školení k produktům a specifické propagační a komunikační nástroje pro prodejní sítě CITROEN.

Průmysl

Od začátku partnerství v roce 1968, podporuje společnost TOTAL rozvoj rozvoj CITROENU na pěti kontinentech tím, že mu poskytuje širokou škálu automobilových maziv včetně motorových olejů, plastických maziv a hydraulických kapalin (LDS a LHM). V posledních letech jsou motorové oleje TOTAL QUARTZ INEO ECS 5W-30 a TOTAL QUARTZ INEO FIRST 0W-30 referenční oleje používané ve většině autorizovaných servisů CITROEN.

Výzkum a vývoj

V průběhu dlouholetého partnerství se výzkum a vývoj stal jednou z hlavních priorit společností TOTAL a CITROEN. Od jejich pomoci při optimalizaci výkonu u CITROEN DS v roce 1968, zaměřili inženýři TOTAL svůj výzkum na vývoj vysoce výkonných maziv pro dieselové a benzínové motory. Nejnovější poznatky z vývoje dosažené společností TOTAL v oblasti vysoce výkonných olejů aktivně přispěly ke snížení emisí u vozidel CITROEN. 

Kontaktujte nás

Vážení zákazníci, potřebujete více informací? Nejste si jistí, který produkt je vhodný pro vaše potřeby? Prosíme, využijte kontakty níže nebo vyplňte formulář níže a člen našeho technického týmu vás bude co nejdříve kontaktovat. Rádi Vám poradíme nebo připravíme nabídku na míru.

Adresa

Jateční 540/4, 170 00 Praha 7, Holešovice

Email info@novakoil.cz
Volejte (+420) 603 917 171
captcha
© Copyright 2014 developed by PiXOLO. All Rights Reserved.