(+420) 603 917 171

Reference

KAWASAKI

ELF a KAWASAKI

ELF je od roku 2007 doporučeným partnerem výrobce motocyklů KAWASAKI v mnoha evropských zemích. ELF je také používán pro první plnění v továrnách KAWASAKI v Thajsku a je přítomen spolu s KAWASAKI pobočkami v Japonsku, Číně, Thajsku a Filipínách. ELF je jediným výrobcem maziv na světě, který vyvinul a „co-brendoval“ produkt s KAWASAKI – ELF VENT VERT. ELF má licenční smlouvu po evropské země a produkt je také distribuován v Japonsku a Thajsku v rámci originálních KAWASAKI dílů a servisní nabídky.     

ELF a závodní týmy KAWASAKI

ELF je partnerem oficiálních týmů KAWASAKI v WSBK (mistrovství světa superbiků) a WSS (mistrovství světa supersportů) závodech. Superbike a Supersport kategorie zahrnují motocykly úzce odvozené ze standardních motocyklů, což dále upozorňuje na kvalitu produktů ELF MOTO, které může využít každý motocyklový uživatel.

Gratulujeme KAWASAKI po boku maziv ELF a závodních paliv ELF k velmi vydařenému roku 2015 - dvojitý titul mistrů světa v kategorii mistrovství světa superbiků (WSBK)  - titul jezdců Jonathan Rea a titul v poháru konstruktérů KAWASAKI a dvojitý titul mistrů světa v kategorii mistrovství světa supersportů (WSS) – titul jezdců Kenan Sofuoglu (4. titul) a titul v poháru konstruktérů KAWASAKI.

ELF, specialista na maziva pro motocykly, skůtry a čtyřkolky

Zvyšte výkon svého motocyklu s mazivy ELF. Vyvinuto pro vás a testováno v soutěžích, výhody řady maziv ELF MOTO sahají od nejnovějšího výzkumu, špičkových technologií pro zajištění ochrany motoru, výkonu spojky  a komfortu řazení převodovky. To je jen několik důvodů, proč mnoho motorkářů věří značce ELF.

 

Kontaktujte nás

Vážení zákazníci, potřebujete více informací? Nejste si jistí, který produkt je vhodný pro vaše potřeby? Prosíme, využijte kontakty níže nebo vyplňte formulář níže a člen našeho technického týmu vás bude co nejdříve kontaktovat. Rádi Vám poradíme nebo připravíme nabídku na míru.

Adresa

Jateční 540/4, 170 00 Praha 7, Holešovice

Email info@novakoil.cz
Volejte (+420) 603 917 171
captcha
© Copyright 2014 developed by PiXOLO. All Rights Reserved.