(+420) 603 917 171

Reference

KIA

TOTAL se stal doporučeným partnerem společnosti KIA

Skupina TOTAL a KIA Motors Corporation spolu uzavřeli v roce 2011 smlouvu týkající se pětileté mezinárodní spolupráce *. TOTAL se stává doporučeným partnerem KIA Motors Corporation pro prodej maziv do všech sítí KIA poprodejního servisu. TOTAL je zároveň hlavní dodavatel motorových olejů pro první plnění do továren HYUNDAI a KIA po celém světě. Zákazníci KIA mohou nyní těžit ze špičkové technologie motorových olejů TOTAL QUARTZ od první kapky.

* Pokrývá celý svět kromě Evropy a Jižní Koreje.

Všechny prodejní a servisní sítě KIA mají nyní přístup k vysoce výkonným automobilovým mazivům TOTAL QUARTZ a také i k veškerým odborným marketingovým znalostem skupiny TOTAL, jejichž prostřednictvím bude moci KIA dále zlepšovat loajalitu zákazníků, což patří ke společným hlavním hodnotám společností KIA a TOTAL. Motorové oleje TOTAL QUARTZ se také jasně a důrazně doporučují v příručkách uživatelů vozidel KIA a související nálepka je umístěna v motorovém prostoru vozidel.

KIA má v posledních letech působivé výsledky, získala celou řadu ocenění za design, bezpečnost a inovace. Není se tedy čemu divit, že celosvětové prodeje vozů KIA prudce rostou, za rok 2014 se prodalo přes 2.795.000 vozů. Společnost KIA za posledních 6 let zdvojnásobila své prodeje. Spojením pozoruhodného výkonu vozidel KIA, odborných technických znalostí skupiny TOTAL a kompatibilních obchodních filozofií obou společností, to je jistý recept na úspěch.       

Kontaktujte nás

Vážení zákazníci, potřebujete více informací? Nejste si jistí, který produkt je vhodný pro vaše potřeby? Prosíme, využijte kontakty níže nebo vyplňte formulář níže a člen našeho technického týmu vás bude co nejdříve kontaktovat. Rádi Vám poradíme nebo připravíme nabídku na míru.

Adresa

Jateční 540/4, 170 00 Praha 7, Holešovice

Email info@novakoil.cz
Volejte (+420) 603 917 171
captcha
© Copyright 2014 developed by PiXOLO. All Rights Reserved.