(+420) 603 917 171

Reference

NISSAN

NISSAN Genuine Oil navržený společností ELF

NISSAN Genuine Oil jsou produkty které vznikly díky silnému partnerství a spolupráci společností ELF a NISSAN. S pomocí odborných znalostí značky ELF, jsou originální oleje NISSAN Genuine Oils technologicky vysoce pokročilá maziva, které jsou speciálně navrženy tak, aby maximalizovaly výkon a životnost vozidel NISSAN. Jsou navrženy především pro splnění požadavků vozidel NISSAN. Motorové oleje NISSAN navržené společností ELF jsou automobilkou NISSAN schváleny a doporučeny do všech svých zážehových a vznětových motorů. Motorové oleje NISSAN Genuine Oils jsou vysoce kvalitní produkty s vyváženou viskozitou, která pomáhá snižovat tření při startování a opotřebení při nízkých teplotách.

NISSAN a společnost TOTAL úspěšně vybudovali globální partnerství díky neustálým inovacím v průběhu posledních deseti let. Je vzájemně prospěšné pro obě společnosti, že spojili své odborné znalosti v oblasti technologií, marketingové iniciativy a z motoristických soutěží na závodních okruzích po celém světě. Historie motosportu těchto společností započala roku 2014 při 24 hodinovém závodě v Le Mans, kde NISSAN ZEOD RC poháněn společností TOTAL, dokončil v kvalifikaci celé kolo na elektřinu legendárního 13,6 km okruhu, při rychlostech odpovídajícím kategorii GT vozů.

Kontaktujte nás

Vážení zákazníci, potřebujete více informací? Nejste si jistí, který produkt je vhodný pro vaše potřeby? Prosíme, využijte kontakty níže nebo vyplňte formulář níže a člen našeho technického týmu vás bude co nejdříve kontaktovat. Rádi Vám poradíme nebo připravíme nabídku na míru.

Adresa

Jateční 540/4, 170 00 Praha 7, Holešovice

Email info@novakoil.cz
Volejte (+420) 603 917 171
captcha
© Copyright 2014 developed by PiXOLO. All Rights Reserved.