(+420) 603 917 171

Reference

PEUGEOT SCOOTERS

Silné partnerství mezi skupinami TOTAL a PEUGEOT

PEUGEOT a TOTAL spolu úzce spolupracují již více jak 2 desetiletí a jejich spolupráce vyústila v silné a jedinečné partnerství. Tyto dvě značky sdílejí společné hodnoty a cíle a za dou jejich spolupráce společně překonaly již mnoho problémů a dosáhly nesčetně vítězství.

 

Nové partnerství mezi skupinou PEUGEOT SCOOTERS a TOTAL

Společnost TOTAL a PEUGEOT SCOOTERS se rozhodli spojit své síly a rozšířit své partnerství do světa jednostopých vozidel – skútrů a mopedů. Spolupráce platí od dubna 2014 do konce roku 2016. Tyto dvě skupiny již řadu let uplatňují své excelentní odborné a profesní zkušenosti, aby nabídly svým zákazníkům ty nejlepší služby a výkonná maziva, od prvního plnění ve výrobním závodě po každodenní údržbu skútrů PEUGEOT. Partnerství skupiny TOTAL a PEUGEOT SCOOTERS odráží jejich ambice dosáhnout excelentních výsledků. 

Zjistěte více o skútrech PEUGEOT

PEUGEOT SCOOTERS je dceřinou společností skupiny PSA Peugeot Citroen. Společnost byla založena v roce 1898, je tedy nejstarší skupinou na světě zabývající se navrhováním, výrobou a prodejem dvou a tříkolových vozidel. V rozsahu od 50 do 400 cm3, prodává PEUGEOT SCOTERS své skůtry téměř v 60 zemích po celém světě a je pátým největším evropským výrobcem skútrů.

Kontaktujte nás

Vážení zákazníci, potřebujete více informací? Nejste si jistí, který produkt je vhodný pro vaše potřeby? Prosíme, využijte kontakty níže nebo vyplňte formulář níže a člen našeho technického týmu vás bude co nejdříve kontaktovat. Rádi Vám poradíme nebo připravíme nabídku na míru.

Adresa

Jateční 540/4, 170 00 Praha 7, Holešovice

Email info@novakoil.cz
Volejte (+420) 603 917 171
captcha
© Copyright 2014 developed by PiXOLO. All Rights Reserved.