(+420) 603 917 171

Reference

PEUGEOT

PEUGEOT doporučuje TOTAL 

PEUGEOT a TOTAL spolu spolupracují již přes 20 let s cílem přispívat k výzkumu, vylepšovat standardy,  výkon a účinnost paliva stejně jako týmovou práci a sdílení zkušeností. Kladou velký důraz na respektování životního prostředí. Aby lépe uspokojili potřeby svých zákazníků, posílili spolupráci ve všech aspektech spolupráce: výzkum, vývoj, marketing, prodej a poprodejní servis a podpora. PEUGEOT a TOTAL vykazují stejnou velkolepou týmovou spolupráci i v oblasti Motorsportu.

TOTAL je jediná ropná společnost, kterou PEUGEOT doporučuje.  Je hlavním dodavatelem do francouzských, evropských a celosvětových sítí společnosti PEUGEOT. PEUGEOT si zvolil TOTAL jako svého jediného partnera, jehož produkty výhradně doporučuje proto, že spolu sdílí stejné ambice. Zvolením společnosti TOTAL a jejích špičkových motorových olejů a ostatních produktů chce PEUGEOT zvýšit loajalitu stávajících klientů a získat nové zákazníky. Exkluzivní celosvětové doporučení utužuje technické a obchodní vazby mezi oběma společnostmi.

PEUGEOT a TOTAL jsou partnery od roku 1995 a již poněkolikáté potvrdili vzájemnou důvěru obnovením vzájemných smluv a dohod. Dne 9. Března 2015, oslavili PEUGEOT a TOTAL dvacetileté partnerství na slavné Peugeot Avenue na Champs Elysées. Maxime Picat, ředitel značky Peugeot a Philippe Charleux, ředitel divize maziv společnosti TOTAL využili této příležitosti a poděkovali týmům pracovníků z obou mezinárodních společností, které posílily a zdokonalily jejich vzájemnou spolupráci od roku 1995.

Co se týče nových motorových olejů a převodovek, TOTAL významně přispěl ke snížení celkových nákladů TCO ( celkové náklady na vlastnictví vozidla), emisí CO2, a snížení spotřeby paliva o více než 7%.

V roce 2013 udělali PEUGEOT a TOTAL další krok, kdy posunuli své výzkumné programy dále prací na novém inovativním projektu, jehož cílem je nabídnout budoucím generacím mobilní prostředek, který je zároveň energeticky efektivnější (úspornější) a zároveň zábavný. Cílem bylo představit technologický demonstrátor, který dělá jízdu opravdu zábavnou ( z 0 – 100 km za 8 vteřin) a má velmi nízké emise CO2 (46 g / km). Tento technologický demonstrátor s názvem 208 HYBRID FE zahrnuje nejnovější inovace od TOTALU a PEUGEOTU co se týče paliva, maziva, zvýšené aerodynamiky a lehčí pohonné jednotky. Tímto způsobem jsou obě společnosti odhodlány dostat z vašeho motoru to nejlepší a optimalizovat jeho ochranu. Použitím olejů a maziv TOTAL ve vašem vozidle PEUGEOT přispíváte k prodloužení životnosti vašeho motoru, zvýšení výkonu motoru  a zároveň ke snížení emisí znečisťujících látek.

Mise splněna

Za méně než 15 měsíců TOTAL a PEUGEOT dokončily a překročily původní cíle technologického demonstrátoru, které byly: emise CO2 ve výši 46 g/km,  a zrychlení z 0 na 100 km za 8 vteřin. Během tiskové konference oznámil pan Picat, generální ředitel značky PEUGEOT, konečné výsledky projektu 208 HYBRID FE ověřené a certifikované organizací UTAC: 46 g CO2 a spotřeba 1,9 litrů na 100 km. Tento projekt prováděn v úzké spolupráci se společností TOTAL ukazuje, že je vlastně možné dosáhnout spotřeby 2L na 100 km.

Kontaktujte nás

Vážení zákazníci, potřebujete více informací? Nejste si jistí, který produkt je vhodný pro vaše potřeby? Prosíme, využijte kontakty níže nebo vyplňte formulář níže a člen našeho technického týmu vás bude co nejdříve kontaktovat. Rádi Vám poradíme nebo připravíme nabídku na míru.

Adresa

Jateční 540/4, 170 00 Praha 7, Holešovice

Email info@novakoil.cz
Volejte (+420) 603 917 171
captcha
© Copyright 2014 developed by PiXOLO. All Rights Reserved.