(+420) 603 917 171

Reference

RENAULT

Exkluzivní, celosvětově doporučená maziva již 48 let

Posledních 48 let doporučuje RENAULT oleje a maziva ELF zákazníkům a do své prodejní a servisní sítě po celém světě. Doporučení je:

·         Výhradní - RENAULT nedoporučuje žádnou jinou značku maziv

·         Unikátní – ELF je jednou z mála značek maziv sdružených v celosvětové síti automobilových výrobců

Všechna schválená maziva ELF jsou dostupná v servisních sítích RENAULT po celém světě. To ukazuje vysokou důvěru společnosti RENAULT v maziva ELF. ELF je referenčním technickým partnerem společnosti RENAULT.

Za téměř 48 let spolupráce společností ELF a RENAULT, slogan „RENAULT doporučuje ELF“ vešel ve známost vytištěním na stránkách v servisních manuálech vozidel RENAULT a na samolepkách jejich zadních oken, ale hlavně se vryl do podvědomí uživatelů automobilů RENAULT. ELF a RENAULT už přes čtyři dekády neustále posilují své technické, prodejní a sportovní vazby. Toto původně francouzské partnerství se geograficky rozšířilo na mezinárodní rozvoj dvou skupin, aby se staly celosvětově vedoucími hráči ve svých oborech. Čísla mluví sama za sebe: ELF spolupracuje se společností RENAULT ve více než 50 zemích a nabízí kompletní sortiment olejů a maziv speciálně určených pro motory a převodovky vozidel RENAULT, se 70 výzkumnými inženýry a 2 výzkumnými týmy, které se speciálně věnují společnosti RENAULT. První tým sídlí ve výzkumném středisku ELF ve Francii ve městě Solaize, druhý tým je v terénu na závodních okruzích, na velkých cenách MOTO GP a při soukromých testovacích akcích. Oba tými disponují nejmodernějším vybavením. Oba partneři získali společně 13 titulů mistra světa ve Formuli 1. Toto partnerství tedy nedluží nic náhodě, ale společně přijímají výzvy z automobilového sektoru a společně usilují o dokonalé řešení.

ELF a RENAULT ve Formuli 1

Značka ELF je zapojená do závodů Formule 1 více než 30 let. Toto zapojení, které bylo odměněno nebývalým počtem vítězství (8 vítězství šampionátu jezdců, 7 vítězství poháru konstruktérů, 134 vítězství ve 134 závodech), vedlo k silnému uznání značky ELF prostřednictvím svých dynamických výzkumných programů a technické kvality svých produktů.      

Kontaktujte nás

Vážení zákazníci, potřebujete více informací? Nejste si jistí, který produkt je vhodný pro vaše potřeby? Prosíme, využijte kontakty níže nebo vyplňte formulář níže a člen našeho technického týmu vás bude co nejdříve kontaktovat. Rádi Vám poradíme nebo připravíme nabídku na míru.

Adresa

Jateční 540/4, 170 00 Praha 7, Holešovice

Email info@novakoil.cz
Volejte (+420) 603 917 171
captcha
© Copyright 2014 developed by PiXOLO. All Rights Reserved.