(+420) 603 917 171

Laboratorní rozbory olejů a maziv

Správná organizace údržby a sledování údržby Vašich strojů zaručuje optimální využitelnost Vašich výrobních kapacit a umožňuje výrazné snížení nákladů na údržbu. Proto využíváme prvotřídní diagnostické a softwarové systémy vyvinuté společností TOTAL. Je to především software TIG XP5 a provozní analytický a diagnostický nástroj s názvem ANAC a ANAC INDUS.

Samozřejmě také spolupracujeme s předními akreditovanými laboratořemi, které nabízí široké spektrum analýz a služeb. V zádsadě existují 2 způsoby poskytování analýz mazacích olejů. Za prvé to je program preventivní údržby strojů pomocí laboratornír rozborů olejů. Jedná se o program analýzy mazacích olejů za účelem zjišťování stavu strojů. Druhý způsob je zadávat vzorky mazacích olejů do laboratoře k jednotlivým rozborům nebo k rozborům dle jednotlivých kritérií speciálně sestavených podle typu oleje.

Všechny laboratoře, se kterými spolupracujeme, jsou vybaveny moderními přístroji a pracují v nich zkušení a certifikovaní specialisté.

Kontaktujte nás

Vážení zákazníci, potřebujete více informací? Nejste si jistí, který produkt je vhodný pro vaše potřeby? Prosíme, využijte kontakty níže nebo vyplňte formulář níže a člen našeho technického týmu vás bude co nejdříve kontaktovat. Rádi Vám poradíme nebo připravíme nabídku na míru.

Adresa

Jateční 540/4, 170 00 Praha 7, Holešovice

Email info@novakoil.cz
Volejte (+420) 603 917 171
captcha
© Copyright 2014 developed by PiXOLO. All Rights Reserved.