(+420) 603 917 171

Školení, přednášky a semináře v oblasti tribotechniky

Školení je nástroj, který umožňuje uživatelům maziv plně těžit z technologického vývoje, odborné znalosti a kvalifikace společností NOVAKOIL a TOTAL Lubricants. Všechna školení provádí vysoce kvalifikovaní experti v oboru, kteří jsou v neustálém kontaktu se zákazníky. Objevte moduly technického školení maziv, které tvoří základ programu. Tyto moduly byly vypracovány s cílem zlepšit technické znalosti našich zákazníků, týkající se přípravy a návrhu produktů a služeb nabízených svým vlastním zákazníkům.
 

1. Maziva a mazání

Vše o mazivech od jejich návrhu až po jejich použití.

2. Prodejní místo

Jak zvládnout zvýšit tržby: uvítání zákazníka, organizace místa prodeje, cross-selling výrobky, reklamní materiály a struktura produktů použitá v místě prodeje

3. Profitování z kvalitních maziv

Nabídnout zákazníkům maziva, jež pomohou snížit spotřebu paliva, prodloužit intervaly výměny oleje, optimalizovat zásoby maziv, snížit opotřebení vybavení atd.

4. Bezpečnost a životní prostředí

Všechny rady pro prodej šetrných maziv (skladování, manipulace, výdej, pochopení etiket, sběr použitého oleje, likvidace upotřebených maziv, porozumění a použití technických a bezpečnostních listů.

5. Nástroje a služby

Jak efektivně využívat nástroje a služby které nabízí Total: analýza vzorků, sledování údržby. atd.

 

Maziva a mazání
 
Prodejní místo
 
Profitování z kvalitních maziv
 
Bezpečnost a životní prostředí
 
Nástroje a služby
 

Kontaktujte nás

Vážení zákazníci, potřebujete více informací? Nejste si jistí, který produkt je vhodný pro vaše potřeby? Prosíme, využijte kontakty níže nebo vyplňte formulář níže a člen našeho technického týmu vás bude co nejdříve kontaktovat. Rádi Vám poradíme nebo připravíme nabídku na míru.

Adresa

Jateční 540/4, 170 00 Praha 7, Holešovice

Email info@novakoil.cz
Volejte (+420) 603 917 171
captcha
© Copyright 2014 developed by PiXOLO. All Rights Reserved.