Zpět na přehled článků

4. 5. 2022

BIOTRAFFIC 5000 FE 10W-30

TOTAL představuje nový typ BIO (Biologicky odbouratelného) motorového oleje pro užitková vozidla : BIOTRAFFIC 5000 FE 10W-30

     Do sortimentu motorových olejů společnosti TotalEnergies pro užitková vozidla je nyní zařazen nově vyvinutý syntetický motorový biologicky odbouratelný olej BIOTRAFFIC 5000 FE 10W-30. Jedná se o motorový olej „Low SAPS“ nízkopopelnaté formulace pro zemědělské a stavební stroje s velmi dobrou biologickou odbouratelností. Splňuje přísné emisní normy Euro Stage V resp. US EPA Tier 4F. Doporučený je rovněž pro silniční vozidla (autobusy, nákladní vozidla…) s motory splňující emisní normu EURO VI.

      Vykazuje specifikace a schválení mnoha výrobců mobilní techniky (Deutz, Caterpillar, Liebherr, Cummins, MAN, MB, Iveco, VOLVO….) včetně mezinárodní specifikace ACEA E4 / E6 / E9 / E7 a API CK-4/CJ-4/CI-4. Vyniká rychlou a účinnou BIO odbouratelností, je proto zejména vhodný pro oblasti s vysokou mírou rizika potenciálního znečištění (chráněné oblasti, lesní a vodní prostředí, atd…)