Zpět na přehled článků

17. 6. 2021

Jsme distributor aditiv do paliv osobních a užitkových vozidel

Společnost NOVAKOIL s.r.o. zavádí nově do svého sortimentu moderní typy aditiv, jež jsou určena  do paliv pro osobní a užitková vozidla.

Jako firma s bohatými zkušenostmi v oblasti distribuce ropných produktů  jsme byli vybráni divizí TOTAL ACS (Additives and Special Fuels) i pro distribuci speciálních doporučených aditiv do benzínu a motorové nafty za účelem zvýšení výkonnosti, spolehlivosti a životnosti spalovacích motorů vozidel.

Jedná se o následující vysoce účinná aditiva :

PETROL TREATMENT – Multifunkční přísada do benzínu

Tato přísada určená pro přidávání do motorového benzínu je určena pro komplexní ochranu benzínových spalovacích motorů zejména osobních vozidel. Vyniká čistícími a mazacími účinky pro vstřikovací systémy paliva a odstraňuje úsady ve vstřikovačích resp. zamezuje jejich tvorbě, čímž se zvyšuje akcelerace a výkon motoru.  Rovněž redukuje obsah nespálených usazenin a potlačuje kouření spalovacího motoru.

Hlavní přednosti tohoto výrobku :

  • SNIŽUJE NADMĚRNOU SPOTŘEBU PALIVA
  • ČISTÍ MOTOR
  • UDRŽUJE DLOUHODOBĚ VÝKON MOTORU

Použití :

Zobrazené balení lahvičky je určeno na 1 palivovou nádrž ( = až 50 litrů paliva). Doporučuje se před tankováním obsah nalít do palivové nádrže. Vhodné je použít za účelem dlouhodobé prevence zachování spolehlivosti a výkonnosti spalovacího motoru na každou cca. třetí tankovanou nádrž.  

 

DIESEL TREATMENT – Multifunkční přísada do motorové nafty

Tato přísada určená pro přidávání do motorové  nafty je určena pro komplexní ochranu dieselových spalovacích motorů zejména odobních a lehkých užitkových vozidel. Odstraňuje usazeniny ve vstřikovacím systému, zamezuje jejich tvorbě a významně redukuje tvorbu škodlivých emisí.

 

Hlavní přednosti tohoto výrobku :

  • SNIŽUJE NADMĚRNOU SPOTŘEBU PALIVA
  • CHRÁNÍ VSTŘIKOVACÍ SYSTÉM A ČISTÍ SPALOVACÍ MOTOR
  • PODPORUJE PLYNULÉ SNADNÉ STARTOVÁNÍ

 Použití :

Zobrazené balení lahvičky je určeno na 1 palivovou nádrž ( = až 50 litrů paliva). Doporučuje se před tankováním obsah nalít do palivové nádrže. Vhodné je použít za účelem dlouhodobé prevence zachvání spolehlivosti a výkonnosti spalovacího motoru na každou cca. třetí tankovanou nádrž 

 

TOTAL EXCELLIUM CONCENTRATE DIESEL PLUS

Účinné additivum do motorové nafty pro profesionální použití

Tato přísada představuje prémiové aditivum přidávané do motorové nafty pro profesionální použití (autoparky nákladních vozidel a autobusů, stavební a zemědělské stroje, stroje těžební techniky, generátory elektrické energie…) používající standardní motorovou naftu ISO EN 590 (nízký obsah vysoce kvalitních biosložek) při normálních provozních podmínkách.

Aditivum TOTAL EXCELLIUM CONCENTRATE DIESEL PLUS je rovněž navrženo k ošetření širokého rozsahu úrovní síry v motorové naftě. Jedná se o aditivum, jež nemění charakteristiky motorové nafty, je zcela organické a neobsahuje žádné kovové složky (“bezpopelnaté” v souladu s doporučeními výrobců dieselových spalovacích motorů)

Hlavní přednosti tohoto výrobku :

  • DOKONALÁ ČISTOTA MOTORU A VSTŘIKOVAČŮ
  • ČISTÉ SPALOVÁNÍ - ÚSPORA PALIVA AŽ 5%
  • SNÍŽENÍ OPOTŘEBENÍ A ZTRÁT TŘENÍM V PALIVOVÉM ČERPADLE A VSTŘIKOVAČÍCH
  • DOPORUČENÉ DÁVKOVÁNÍ : 1 litr aditiva na 1000 litrů motorové nafty