Zpět na přehled článků

2. 5. 2021

Nová řada motorových olejů TOTAL CLASSIC pro osobní a lehká užitková vozidla

Představujeme novou řadu motorových olejů TOTAL CLASSIC navrženou tak, aby splňovala mezinárodní specifikace spolu s přísnými požadavky výrobců automobilů. Řada TOTAL CLASSIC je přizpůsobená všem značkám osobních automobilů a je zárukou vysoké kvality.

Nově vyvinutá řada motorových olejů TOTAL CLASSIC představuje výkonná maziva splňující nejpřísnější požadavky výrobců automobilů. Jedná se o více než 20 typů motorových olejů od minerálních olejů na ropném základě, semisyntetických formulací až po nejmodernější syntetické oleje splňující nejnáročnější požadavky výrobců nových typů vozidel.

Zmínit tak lze např. olej typu „Long Life“ TOTAL CLASSIC 9 LL 5W-30 přednostně doporučený pro vozidla skupiny Vokswagen. Rovněž další typy olejů třídy TOTAL CLASSIC 9 s výkonovými specifikacemi ACEA C1  (doporučeno pro Ford), ACEA C2 (doporučeno pro Peugeot &Citroen), ACEA C3 (doporučeno pro BMW, MB, Chrysler…), ACEA C4 (doporučeno pro Renault, Fiat…) představují tzv. nízkopopelnaté „Low SAPs" motorové oleje pro spalovací motory vybavené systémy na redukci produkovaných emisí (částicové filtry DPF, GPF, EGR ventily, SCR technologie na redukci NOX - oxidů dusíku).    

Produktové řady TOTAL CLASSIC:

TOTAL CLASSIC 9 - pokročilá syntetická technologie

TOTAL CLASSIC 7 - syntetická technologie

TOTAL CLASSIC 5 - minerální technologie