Zpět na přehled článků

26. 7. 2021

NOVÝ MOTOROVÝ OLEJ QUARTZ 9000 XTRA FUTURE XT 0W-16

Představujeme nový motorový olej vyvinutý moderní technologií „ECO-SCIENCE TECHNOLOGY“ doporučen zejména pro poslední generace malolitrážních benzínových spalovacích motorů vybavených systémy Stop&Start a pro hybridní pohony

     Motorový olej QUARTZ XTRA FUTURE XT 0W-16 je vyvinut syntetickou technologií TOTAL „ECO-SCIENCE TECHNOLOGY“, jež poskytuje extrémně vysokou ochranu spalovacího motoru.

     ECO-SCIENCE TECHNOLOGY představuje nejmodernější průlomovou technologii od Total Lubrifiants. Tato nejmodernější technologie hyperaktivních molekul je navržena za účelem jejich okamžité regenerace a zformování s odoností vůči chemické a fyzikální degradaci. Na jedné straně je minimalizována oxidace oleje a na druhé straně maximalizována podpora úspory paliva a výkon spalovacího motoru.

     Motorový olej QUARTZ 9000 XTRA FUTURE XT 0W-16 je přednostně doporučen zejména pro poslední generace „Downsized“ malolitrážních benzínových spalovacích motorů vybavených systémy Stop&Start a pro hybridní pohony vyžadující syntetické motorové oleje s minimálními třecími odpory viskozitního rozsahu SAE 0W-16 .Díky nejmodernějším výkonovým specifikacím API SP a ILSAC GF-6B poskytuje účinnou ochranu před efektem LSPI („Low Speed Pre-Ignition“) – předčasné samovznícení paliva při nízkých otáčkách spalovacího motoru, jež způsobuje klepání a postupné předčasné opotřebení motoru. Formulace tohoto motorového oleje podporuje výraznou úsporu paliva > 4% a splňuje zejména výkonové požadavky značek vozidel HONDA, TOYOTA, MITSUBISHI a NISSAN.