Zpět na přehled článků

10. 6. 2021

Nový motorový olej TOTAL QUARTZ 9000 FUTURE GF- 6 0W-20

Představujeme nový motorový olej přednostně doporučen zejména pro poslední generace „downsized“ malolitrážních benzínových spalovacích motorů vybavených systémy Stop&Start a pro hybridní pohony značek vozidel HONDA, TOYOTA a MITSUBISHI ........

Motorový olej TOTAL QUARTZ 9000 FUTURE GF-6 0W-20 je vyvinut syntetickou technologií TOTAL „AGE-RESISTANCE TECHNOLOGY“, jež poskytuje extrémně vysokou ochranu spalovacího motoru.

Tento motorový olej je přednostně doporučen zejména pro poslední generace „Downsized“ malolitrážních benzínových spalovacích motorů vybavených systémy Stop&Start a pro hybridní pohony vyžadující syntetické motorové oleje s minimálními třecími odpory viskozitního rozsahu SAE 0W-20. Díky nejmodernějším výkonovým specifikacím API SP a ILSAC GF-6A poskytuje účinnou ochranu před efektem LSPI („Low Speed Pre-Ignition“ – předčasné samovznícení paliva při nízkých otáčkách spalovacího  motoru, jež způsobuje klepání a postupné předčasné opotřebení motoru.

Formulace tohoto motorového oleje podporuje výraznou úsporu paliva > 3% a splňuje zejména výkonové požadavky značek vozidel HONDA, TOYOTA a MITSUBISHI. Velmi účinně chrání systémy na redukci emisí na vozidle a vykazuje tak pozitivní vliv na životní prostředí.