Zpět na přehled článků

18. 6. 2021

Získali jsme prestižní ocenění vedoucích distributorů ve francouzském Versailles

S potěšením oznamujeme, že jsme na konferenci „Total International Distributors Seminar“ získali prestižní ocenění distributorů „Long-Lasting Excellence Award“

S potěšením oznamujeme, že jsme na konferenci „Total International Distributors Seminar“ získali prestižní ocenění distributorů. Seminář se konal ve francouzském Versailles a zúčastnili se ho členové vedení týmu Total Lubricants a distributoři z celého světa (za Českou republiku naše společnost NOVAKOIL s.r.o.)

Jednatel společnosti NOVAKOIL s.r.o., Ing. Petr Novák, obdržel od vedení firmy TOTAL cenu „Long-Lasting Excellence Award“. Toto prestižní ocenění oceňuje vedoucí distributory, kteří se kromě vynikajících obchodních výsledků zavázali dodržovat standardy a hodnoty, na nichž je Total postaven.

Chtěli bychom poděkovat společnosti Total za toto prestižní ocenění a za jejich neocenitelnou podporu. Jsme rádi, že v tomto partnerství budeme pokračovat ještě mnoho dalších let. Díky vlastnímu vysoce technickému a dobře informovanému personálu se snažíme tuto pozici udržet a neustále zlepšovat.

Jako exkluzivní partneři společnosti TOTAL poskytuje společnost NOVAKOIL špičkové produkty na trhu, jako je např. světoznámá řada motorových olejů pro osobní automobily TOTAL QUARTZ a ELF EVOLUTION, řada motorových olejů pro nákladní automobily TOTAL RUBIA TIR, řady převodových olejů pro manuální a automatické převodovky TOTAL FLUIDMATIC a TOTAL TRAXIUM, řada chladících kapalin GLACELF (koncentrát) a COOLELF (připravená směs k přímému použití), řady olejů pro stavební techniku TOTAL RUBIA WORKS a řady olejů pro zemědělskou techniku TOTAL TRACTAGRI, TOTAL MULTAGRI a mnoho dalších.

Chcete-li se dozvědět více o těchto a mnoha dalších produktech z našeho širokého sortimentu, kontaktujte nás na tel. čísle 603917171 nebo emailu petr.novak@novakoil.cz